معرفی وبلاگ
تصفیه آب ایلیا گستر ارائه دهنده دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی تلفن : 02133121212
صفحه ها
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 16926
تعداد نوشته ها : 19
تعداد نظرات : 1
Rss
طراح قالب
GraphistThem259
این سوال خیلی از مشتریان دستگاه تصفیه آب است . توجه در تعداد برندها و انواع آن باعث سردرگمی مشتریان میشه . از طرفی خیلی از مشتریان با دستگاه تصفیه آب آشنایی چندانی ندارن .
یه جورایی میشه عنوان کرد که دستگاه تصفیه آب به واسطه ی اینکه یک تخصص هست و رشته ی فنی است و تقریبا 99 درصد خواسته یک خریدار از دستگاه تصفیه آب ، کیفیت سالم و گوارا بودن آب خروجی آن است و نهایتا به طور میانگین شاید 1 درصد از مشتریان به ظاهر تصفیه آب اهمیت زیادی بدن.
اما برای خیلی از کالاهای دیگه اینطور نیست مثلا برای خرید یخچال ، تنها خنک نگه داشتن یک کالا مد نظر نیست و شاید خنک نگهداشتن مواد 50 درصد میانگین خواسته مشریان باشه و 50 درصد دیگه مربوط به فضا و ظرفیت داخلش و همچنین موضوع زیبایی اون باشه .
حالا دستگاه تصفیه آب که یک رشته ی تخصصی است به یک احتیاج خانواده ها تبدیل شده که براشون خیلی هم اهمیت داره که مبلغی که بابت خرید یک دستگاه تصفیه آب پرداخت میکنند واقعا ارزش اون کالا رو داشته باشه
اینکه ظاهر دستگاه های تصفیه آب مدلهای مختلف تقریبا مشابه هم هستن بازهم مشتری رو سردرگم میکنه . تو مثال قبل اگه دو تا یخچال رو کنار هم بذاریم انقدر تفاوت های ظاهری وجود داره که بشه تا حدودی اختلاف قیمت دو تا یخچال رو تشخیص داد و یا اینکه حد اقل اختلاف دو تا قیمت دو مدل یخچال رو بشه توجیه کرد .
اما دستگاه تصفیه آب رو چطور میشه تشخیص داد ؟
در قسمت های مختلف مواردی بابت پاسخ این سوال داده شده که میتوانید از لینک تشخیص دستگاه تصفیه آب اصل مطالعه کنید و سطح آگاهیتون رو بالا ببرید .اما این مقدمه ای که بیان شد بیشتر برای این است که اهمیت شناخت تخصصی بودن دستگاه تصفیه آب رو عنوان کرد .
حالا میخوایم اتفاقی که در بازار ایران داره میافته رو مطرح کنیم که برخی از سایت های فروشگاهی اینترنتی که خیلی هم معروف هستن وارد این حیطه شده اند که اینجا میخواهیم یه مقدار این موضوع رو موشکافانه و مختصر بررسی کنیم که آیا این اتفاق به نفع مشتری است یا به ضرر آن
ما مشاهده کرده ایم که دستگاه تصفیه آب با یک برند مثلا آکواکلیر در یکی از سایت های فروشگاهی غیر متخصص با قیمت خیلی بالا جهت فروش گذاشته شده . برای ما خیلی سوال بود چطور این اتفاق افتاده به موضوعی برخوردیم که شمارو هم در جریان میگذاریم .
مشاهده شده اون برندی که داخل اون فروشگاه اینترنتی پربازدید اما غیر متخصص گذاشته شده فقط و فقط یک مدل ساختگی بهش اضافه شده مثلا ad-02 که وجه تمایزی با مدل های هم برند خودش پیدا کنه . این برای ما خیلی جالب بود چون معمولا سایت های فروشگاهی پربازدید به این موضوع اهمیت میدن که این مدلی که داخلی سایتشون گذاشته میشه داخل سایت دیگه ای ارزونتر نباشه .
خوب مشتری هم نگاه میکنه میگه این مدلش لابد فرق داره !!! و با قیمتی حدود 200 هزار تومان بیشتر از قیمت واقعی خرید میکنه .
شاید بشه  گفت اون نماینده  تقصیری هم نداره مجبوره برای اینکه پورسانت فروش اون فروشگاه اینترنتی رو تامین کنه دست به این کار بزنه .

این فقط و فقط یک مورد از تفاوت های خرید از یک متخصص تصفیه آب و یک غیر متخصص تصفیه آب است که خدمتتون بیان شد .


بقیه موارد رو هم خدمتتون در مقالات بعدی بیان خواهیم کرد .
هوشمند خرید کنید .
موفق باشید .
دسته ها : دستگاه تصفیه آب تصفیه آب تصفیه آب تخصصی است از کجا تصفیه آب بخریم
X